Müükapartment
4-room apartment in ES
369 000 €
3209 €/m²
4
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
115 m²
Elamispind
SeisukordRenoveeritud
Korrus8
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
60 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
3 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
5 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.