Müükapartment
4-bedroom apartment in ES
299 000 €
2718 €/m²
4
Magamistoad
1
Vannitoad
110 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: pisos.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
26 kmHaridus
LähedalRand
24 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.