Pildid puuduvad
Müükapartment
3-bedroom apartment in ES
239 900 €
2822 €/m²
3
Magamistoad
2
Vannitoad
85 m²
Elamispind
Korrus1
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
6 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
3 kmRaamatukogu
Suurem tee
4 kmRaudtee
LähedalHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.