Müükapartment
Penthouse with Terrace in Ensanche, Sar
480 000 €
4138 €/m²
4
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
116 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
18 m²
Terrass
Kirjeldus
This penthouse features four bedrooms, two bathrooms, and a 18 m² terrace with western orientation. The property includes a fitted kitchen, a bright living room with direct access to the terrace, and a welcoming entrance hall. It is located near Plaza Roja and Plaza de Vigo, with a closed parking space and two storage units included.
Ehitusaasta1981
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus8
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
11 kmHaridus
LähedalRand
12 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.