Müükapartment
Penthouse with Terrace in El Guinardó
650 000 €
5078 €/m²
5
Toad kokku
5
Magamistoad
2
Vannitoad
128 m²
Elamispind
Ida
Suund
Kirjeldus
This penthouse features five bedrooms, two bathrooms, and a separate living room. It boasts an east-facing orientation, providing abundant natural light throughout the day. The property includes a large terrace, a balcony, and a private storage space, located on the sixth floor with an elevator.
Ehitusaasta1964
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrus6
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
14 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
6 kmÜlikool
Suurem tee
5 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.