Müükapartment
3-toaline katusekorter Kalaranna kvartalis
482 000 €
6376 €/m²
Kalaranna 8/6, Kalamaja, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa
3
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
75,6 m²
Elamispind
42,9 m²
Terrass
Lõuna
Suund
Kirjeldus
75,6 m² katusekorter kolme toa ja kahe vannitoaga. Korteris on avatud köök, rõdu ja 42,9 m² suurune terrass. Asub Kalaranna kvartalis, mere ääres, hea ühistranspordiühendusega kesklinna ja Vanalinna läheduses. Hoone valmis 2025. aastal.
Ehitusaasta2025
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus5 / 5
KüteGaas
Turvalisus24/7
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: city24.ee, kv.ee
Energiatõhusus
Energiaklass
kWh/m²/yrB
Class B
Asukoht
Kalaranna 8/6, Kalamaja, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m2 minRaudteejaam
1,0 km16 minLennujaam
5 km12 minHaridus
Lasteaed
400 m5 minÜlikool
600 m10 minRaamatukogu
600 m10 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m7 minToidupood
400 m6 minRestoran
100 m1 minPank
1,2 km19 minTervishoid
Apteek
400 m7 minArst
700 m12 minHaigla
1,9 km29 minVeterinaaria
1,1 km17 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m8 minRand
100 m1 minKeskkond
Raudtee
900 m15 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 25. dets 2025 | 595 000 € | 7870 € / m² | Algne |
| 28. veebr 2026 | 559 500 € | 7401 € / m² | -6.0% |
| 7. märts 2026 | 513 500 € | 6792 € / m² | -8.2% |
| 29. märts 2026 | 499 000 € | 6601 € / m² | -2.8% |
| 25. apr 2026 | 510 000 € | 6746 € / m² | +2.2% |
| 10. mai 2026 | 482 000 € | 6376 € / m² | -5.5% |