Müükapartment
Penthouse Apartment with Balcony in Pescara
319 000 €
2295 €/m²
Via Renato Berardinucci 18, Pescara
5
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
139 m²
Elamispind
Kirjeldus
This five-bedroom, one-bathroom penthouse apartment is located on the first floor of a building with an elevator, in the northern centre of Pescara. The property features a kitchen, a large living room, and a balcony, with two bedrooms having balcony access. Additional amenities include a 20 m² cellar and a terrace, with the apartment currently requiring renovation.
Ehitusaasta1965
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrus1 / 3
Asukoht
Via Renato Berardinucci 18, Pescara
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
2,5 km7 minLennujaam
4 km10 minHaridus
Lasteaed
600 m9 minÜlikool
500 m8 minRaamatukogu
300 m4 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
100 m1 minRestoran
200 m2 minPank
100 m2 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
100 m2 minHaigla
1,4 km22 minVeterinaaria
500 m7 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
300 m5 minKeskkond
Raudtee
300 m5 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.