Müükapartment
3-bedroom apartment in Bertrange
2 980 522 €
14 509 €/m²
Bertrange
3
Magamistoad
2
Vannitoad
205.43 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
67.64 m²
Terrass
Korrus3
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
800 m12 minLennujaam
9 km25 minHaridus
Lasteaed
200 m3 minAlgkool
2,7 km7 minKeskkool
4 km10 minÜlikool
5 km12 minRaamatukogu
5 km13 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,4 km22 minToidupood
100 m2 minRestoran
0 m1 minKaubanduskeskus
16 km41 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
100 m2 minHaigla
4 km9 minVeterinaaria
100 m1 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
25 km1.1hKeskkond
Suurem tee
2,2 km6 minRaudtee
400 m6 minPhoto Tour