Müükhouse
Pavilion with Garden near Mayenne Centre
262 000 €
1955 €/m²
8
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
134 m²
Elamispind
460 m²
Krunt
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This pavilion features three bedrooms, two bathrooms, and a living room with a pellet stove. The property includes a kitchen, a study, and a garden, with a full basement comprising a garage, laundry room, storage, cellar, and boiler room. It is located close to the town centre of Mayenne.
Energiaklass
177 kWh/m²/yrC
Class C — 177 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
24 kg CO²/m²/yrC
Class C — 24 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
19 kmLennujaam
85 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
26 kmRaamatukogu
LähedalRand
18 kmKeskkond
Suurem tee
5 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.