Müükapartment
2-room apartment in Paris 16ème
975 000 €
13 176 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
74 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
OmandTäis
Korrus1 / 0
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
15 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
10 kmPank
LähedalRand
4 kmKeskkond