Müükapartment
5-room apartment in Orléans
339 900 €
3399 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
100 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Ehitusaasta1800
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus0 / 3
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com
Energiatõhusus
Energiaklass
303 kWh/m²/yrE
Class E — 303 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
12 kg CO²/m²/yrC
Class C — 12 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
95 kmHaridus
Suurem tee
4 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.