For Salehouse
OPBRENGSTEIGENDOM TE KOOP IN KOKSIJDE DORP
€550,000
€1,846/m²
Zeelaan 43 -, 8670, Koksijde
8
Total rooms
8
Bedrooms
8
Bathrooms
298 m²
Livable surface
50 m²
Terrace
Description
Gerenoveerde opbrengsteigendom te koop in Koksijde dorp ! Met een gegarandeerd brutorendement van 6.8 % een zorgeloze en stabiele investering in de onmiddellijke omgeving van hotelschool te Koksijde ! Het volledige gerenoveerde huis is opgedeeld in 8 hoogwaardige , reeds verhuurde studentenkamers en 1 studio verdeeld over 3 verdiepingen .
Floors3
Photos by Category
Source of photos: spotto.be
Energy Performance
Energy Class
0 kWh/m²/yrC
Class C
Location
Zeelaan 43 -, 8670, Koksijde
Exact locationNeighborhood
Amenities within walking distance (500m) are highlighted
Transport
Bus stop
0 m1 minTrain station
3 km8 minAirport
67 km2.9hEducation
Kindergarten
4 km10 minSecondary school
10 km26 minUniversity
20 km52 minLibrary
1.7 km27 minShopping & Services
Supermarket
100 m1 minGrocery store
100 m1 minRestaurant
400 m5 minShopping center
28 km1.2hBank
100 m2 minHealthcare
Pharmacy
0 m1 minDoctor
1.6 km25 minHospital
5 km13 minVeterinary
2.4 km6 minLeisure & Nature
Park
1.2 km19 minBeach
2.0 km31 minEnvironment
Major road
5 km12 minRailway tracks
2.9 km8 minPhoto Tour