One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Soome
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Soome
  3. Office with Loading Platform in Vantaa
1 / 2
ÜürMuuKontor

Office with Loading Platform in Vantaa

Hind päringul
Elannontie 5, 01510 Vantaa
327 m²
Elamispind

Kirjeldus

This office property is located in a vibrant area of Vantaa, offering modern and versatile space. It features a loading platform and two goods lifts, making it suitable for businesses with shipping needs. The property is also well-suited for small-scale production and showroom activities, with immediate availability.

Ehitusaasta1991
SeisukordHea
Korrus2 / 5

Lisaomadused

Lift

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: habita.com

Energiatõhusus

Energiaklass

E
Class E

Asukoht

Elannontie 5, 01510 Vantaa
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
100 m2 min
Raudteejaam
1,8 km28 min
Metroopeatus
9 km24 min
Lennujaam
1,7 km26 min

Haridus

Lasteaed
200 m2 min
Ülikool
5 km13 min
Raamatukogu
600 m9 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
700 m11 min
Toidupood
400 m7 min
Restoran
0 m1 min
Pank
4 km11 min

Tervishoid

Apteek
700 m11 min
Arst
0 m1 min
Haigla
5 km12 min
Veterinaaria
0 m1 min

Vaba aeg ja loodus

Park
200 m3 min
Rand
2,4 km6 min

Keskkond

Raudtee
1,4 km23 min

Photo Tour

Välivaade - Office with Loading Platform in Vantaa

facade

Plaan - Office with Loading Platform in Vantaa
Office with Loading Platform in Vantaa
Hind kokkuleppel
Meeldib? Võta ühendust
Habita
Avaldaja
Habita Finland
Timo Ahonen
Viide: 629314
Asukoht
Elannontie 5, 01510 Vantaa
Täpne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.