One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Taani
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Taani
  3. Office Space with Workshop in Tilst
1 / 2
ÜürÄripindKontor

Office Space with Workshop in Tilst

28 500 DKK ≈ 3812 € / aastas

Kirjeldus

This office property in Tilst offers a primary office space with an optional workshop area. The location is situated in Anelystparken, providing a professional setting. The rental rate is approximately 500 kr. per square metre per year, excluding operating costs.

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: lokaleportalen.dk

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Lennujaam
33 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Ülikool
4 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
4 km
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
8 km

Keskkond

Suurem tee
Lähedal
Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Kabinet - Office Space with Workshop in Tilst

home office

Välivaade - Office Space with Workshop in Tilst
Office Space with Workshop in Tilst
28 500 DKK ≈ 3812 € / kuus
Meeldib? Võta ühendust
Lokaleportalen Dk
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.