Müükapartment
Nuda Proprietà Flat with Courtyard View in Borgo Santa Caterina
69 000 €
986 €/m²
Via Suardi 73, Bergamo
2
Toad kokku
1
Vannitoad
70 m²
Elamispind
Kirjeldus
This one-bedroom, one-bathroom flat is situated on the second floor of a small building within a quiet internal courtyard. The property features a living area with an open-plan kitchen, a bedroom with a courtyard view, and a balcony. It includes a cellar and has autonomous heating with a recently replaced boiler.
Ehitusaasta1970
SeisukordRahuldav
OmandPaljas
Korrus2
KüteGaas
Lisaomadused
Konditsioneer
Sisustatud köök
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: tempocasa.it, wikicasa.it
Energiatõhusus
Energiaklass
F
Class F
Asukoht
Via Suardi 73, Bergamo
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
1,5 km24 minLennujaam
3 km9 minHaridus
Lasteaed
400 m6 minÜlikool
400 m6 minRaamatukogu
1000 m16 minKaubandus ja teenused
Supermarket
0 m1 minToidupood
100 m1 minRestoran
100 m1 minPank
0 m1 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
600 m9 minHaigla
900 m13 minVeterinaaria
100 m2 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
4 km9 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minRaudtee
1,3 km21 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 6. veebr 2026 | 79 000 € | 1129 € / m² | Algne |
| 21. märts 2026 | 69 000 € | 986 € / m² | -12.7% |