Müükhouse
Nieuwbouwwoningen in een groene omgeving te Lokeren
412 897 €
2465 €/m²
Destelbekestraat 16, 9160, Lokeren
3
Toad kokku
3
Magamistoad
167.5 m²
Elamispind
332 m²
Krunt
Kirjeldus
Dichtbij het centrum van Lokeren ter hoogte van de Vondelstraat wordt een nieuwe, kindvriendelijke woonbuurt opgericht. Deze gesloten en halfopen nieuwbouwwoningen beloven het perfecte evenwicht te worden tussen het weelderig groen en de stadse gemakken zoals openbaar vervoer, winkels en scholen. Bovendien worden alle woningen traditioneel gebouwd met hoogwaardige materialen en energiezuinige tech...
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: spotto.be
Asukoht
Destelbekestraat 16, 9160, Lokeren
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
500 m8 minLennujaam
39 km1.7hHaridus
Lasteaed
200 m3 minÜlikool
17 km45 minRaamatukogu
100 m1 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
100 m1 minRestoran
100 m1 minPank
0 m1 minTervishoid
Apteek
0 m1 minArst
300 m4 minHaigla
700 m11 minVeterinaaria
400 m6 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m4 minRand
8 km20 minKeskkond
Suurem tee
2,8 km7 minRaudtee
500 m8 minPhoto Tour