Müükapartment
Newly Built Apartment with Terrace in Central Cologne
369 000 €
2412 €/m²
Via Ponte Fabbro 82, Cologne
3
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
153 m²
Elamispind
Kirjeldus
This newly constructed three-bedroom, two-bathroom apartment is located on the first floor in a central area of Cologne, close to all main services. The property features a spacious open-plan living area with a kitchen and direct access to a large terrace with views of Monte Orfano. Additional amenities include a studio/dressing room, a master bedroom with an en-suite bathroom, a large bedroom, an...
Ehitusaasta2025
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus1 / 1
Asukoht
Via Ponte Fabbro 82, Cologne
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
3 km8 minRaudteejaam
3 km9 minLennujaam
19 km50 minHaridus
Lasteaed
700 m10 minÜlikool
22 km57 minRaamatukogu
1,1 km17 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m9 minToidupood
2,7 km7 minRestoran
1,2 km19 minPank
4 km10 minTervishoid
Apteek
1000 m16 minArst
4 km10 minHaigla
4 km11 minVeterinaaria
5 km12 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
10 km25 minKeskkond
Suurem tee
2,7 km7 minRaudtee
200 m3 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.