Müükhouse
New House with Garden in Bonnetan
321 000 €
4280 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
75 m²
Elamispind
800 m²
Krunt
Kirjeldus
This new three-bedroom house is built on an 800 m² plot with a 75 m² living space. The property features a bright living area with an open-plan kitchen and a bathroom with a bath. The house is energy-efficient, conforming to RE2020 standards, and is located in a serene, green residential area with a pleasant orientation and views of the woods.
SeisukordUus
OmandTäis
Korrust1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
11 kmLennujaam
21 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
3 kmÜlikool
10 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
9 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
9 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
4 kmRand
9 kmPhoto Tour

driveway

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.