Müükhouse
New House with Garage in Luynes
234 009 €
2629 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
89 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This new three-bedroom house is situated on a serviced plot in Luynes, a short distance from schools and shops. The property features a spacious 38 m² open-plan living area, three generous bedrooms, a functional en-suite bathroom with integrated WC, and an integrated garage. The house includes air-to-air heating, motorised wall-integrated blinds, and smart home technology, all compliant with the R...
SeisukordUus
OmandTäis
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
6 kmRaamatukogu
3 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
18 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
4 kmArst
4 kmHaigla
LähedalVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.