Müükhouse
New Home with Solar Panels in Heusy
574 289 €
2976 €/m²
Au Sawhê 32E, 4802 Heusy
4
Magamistoad
3
Vannitoad
193 m²
Elamispind
566 m²
Krunt
38 m²
Terrass
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This newly built, ready-to-live-in home features a heat pump and 24 solar panels. The property includes a 38 m² terrace, a fully equipped German kitchen, and a garden with plantings. It offers both indoor and outdoor parking, with an EPC score of A.
SeisukordUus
Korrust2
Energiaklass
71 kWh/m²/yrA
Class A — 71 kWh/m²/yr
Asukoht
Au Sawhê 32E, 4802 Heusy
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
500 m8 minRaudteejaam
2,2 km6 minLennujaam
37 km1.6hHaridus
Lasteaed
1,8 km28 minAlgkool
2,5 km7 minKeskkool
2,6 km7 minÜlikool
5 km14 minRaamatukogu
2,8 km7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,1 km17 minToidupood
1,0 km16 minRestoran
700 m12 minKaubanduskeskus
13 km34 minPank
800 m12 minTervishoid
Apteek
1,3 km20 minArst
1,3 km21 minHaigla
900 m14 minVeterinaaria
500 m9 minVaba aeg ja loodus
Park
800 m13 minRand
19 km49 minKeskkond
Suurem tee
300 m4 minRaudtee
1,8 km28 minPhoto Tour

Asukoht
Au Sawhê 32E, 4802 Heusy
Täpne asukohtHindade ajalugu