Müükapartment
New Flat with Terrace in Escaldes-Engordany
1 210 000 €
11 635 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
104 m²
Elamispind
46,9 m²
Terrass
Kirjeldus
This new three-bedroom, two-bathroom flat is located in Escaldes-Engordany, near the Hospital Nuestra Senyora de Meritxell. It features a 46.90 m² terrace accessible from the living area and bedrooms. The property includes a modern kitchen with high-end appliances, a laundry room, and a suite with en-suite bathroom and walk-in wardrobe. Additional amenities include a heated indoor pool, gym, and c...
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
23 kmLennujaam
121 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
6 kmRaamatukogu
LähedalVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
26 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.