Müükapartment
New Flat with South-Facing Views in Nancy
298 000 €
3634 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
82 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This new flat, located on the second floor of a three-level building in Nancy, features two bedrooms, one bathroom, and one toilet. It offers a south-facing orientation, ensuring natural light throughout the day, and includes a spacious living area and a modern kitchen space. The property is equipped with a digicode, intercom, and fibre optic connection, and is conveniently close to the Meurthe ri...
Ehitusaasta2023
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus2 / 3
Energiaklass
62 kWh/m²/yrC
Class C — 62 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
12 kg CO²/m²/yrC
Class C — 12 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
32 kmHaridus
LähedalRand
12 kmKeskkond

other room
New Flat with South-Facing Views in Nancy
298 000 €
3634 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
iad France
Azedine Gamouri
Viide: 1750756
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 4. nov 2025 | 299 000 € | 3646 € / m² | Algne |
| 23. apr 2026 | 298 000 € | 3634 € / m² | -0.3% |