3-toaline terrassiga korter Kalamajas
Kirjeldus
Korteriomand uues A-energiaklassi majas, mille koosseisu kuulub 3 tuba ja 17.4 m² suurune terrass. Kinnistul on olemas panipaik ja võimalus kasutada maa-alust garaaži. Elamu asub Kalamaja piirkonnas, läheduses on pargid ja Balti Jaama Turg.
Lisaomadused
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: city24.ee, kinnisvara24.ee, kv.ee
Energiatõhusus
Energiaklass
Asukoht
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 22. okt 2025 | 295 000 € | 6290 € / m² | Algne |
| 22. okt 2025 | 299 000 € | 6430 € / m² | +1.4% |
| 7. nov 2025 | 296 900 € | 6385 € / m² | -0.7% |
| 10. nov 2025 | 292 000 € | 6226 € / m² | -1.7% |
| 16. nov 2025 | 296 900 € | 6385 € / m² | +1.7% |
| 16. nov 2025 | 295 000 € | 6290 € / m² | -0.6% |
| 16. nov 2025 | 312 700 € | 6725 € / m² | +6.0% |
| 24. dets 2025 | 299 900 € | 6449 € / m² | -4.1% |
| 24. dets 2025 | 295 000 € | 6290 € / m² | -1.6% |
| 25. dets 2025 | 299 900 € | 6449 € / m² | +1.7% |
| 25. dets 2025 | 295 000 € | 6290 € / m² | -1.6% |
| 25. dets 2025 | 312 700 € | 6725 € / m² | +6.0% |
| 25. dets 2025 | 299 900 € | 6449 € / m² | -4.1% |
| 25. dets 2025 | 295 000 € | 6290 € / m² | -1.6% |
| 25. dets 2025 | 312 700 € | 6725 € / m² | +6.0% |
| 7. jaan 2026 | 299 900 € | 6449 € / m² | -4.1% |
| 7. jaan 2026 | 295 000 € | 6290 € / m² | -1.6% |
| 8. jaan 2026 | 299 900 € | 6449 € / m² | +1.7% |
| 8. jaan 2026 | 295 000 € | 6290 € / m² | -1.6% |
| 8. jaan 2026 | 312 700 € | 6725 € / m² | +6.0% |
| 8. jaan 2026 | 299 900 € | 6449 € / m² | -4.1% |
| 8. jaan 2026 | 295 000 € | 6290 € / m² | -1.6% |
| 9. jaan 2026 | 312 700 € | 6725 € / m² | +6.0% |
| 21. jaan 2026 | 299 900 € | 6449 € / m² | -4.1% |
| 22. jaan 2026 | 295 000 € | 6290 € / m² | -1.6% |
| 22. jaan 2026 | 299 900 € | 6449 € / m² | +1.7% |
| 22. jaan 2026 | 312 700 € | 6725 € / m² | +4.3% |
| 22. jaan 2026 | 299 900 € | 6449 € / m² | -4.1% |
| 22. jaan 2026 | 295 000 € | 6290 € / m² | -1.6% |
| 23. jaan 2026 | 312 700 € | 6725 € / m² | +6.0% |
| 4. veebr 2026 | 299 900 € | 6449 € / m² | -4.1% |
| 5. veebr 2026 | 295 000 € | 6290 € / m² | -1.6% |
| 5. veebr 2026 | 299 900 € | 6449 € / m² | +1.7% |
| 5. veebr 2026 | 295 000 € | 6290 € / m² | -1.6% |
| 5. veebr 2026 | 312 700 € | — | +6.0% |
| 5. veebr 2026 | 299 900 € | 6449 € / m² | -4.1% |
| 6. veebr 2026 | 295 000 € | 6290 € / m² | -1.6% |
| 6. veebr 2026 | 312 700 € | 6725 € / m² | +6.0% |
| 19. veebr 2026 | 295 000 € | 6290 € / m² | -5.7% |
| 19. veebr 2026 | 299 900 € | 6449 € / m² | +1.7% |
| 19. veebr 2026 | 295 000 € | 6290 € / m² | -1.6% |
| 19. veebr 2026 | 312 700 € | — | +6.0% |
| 19. veebr 2026 | 299 900 € | 6449 € / m² | -4.1% |
| 20. veebr 2026 | 312 700 € | 6725 € / m² | +4.3% |
| 20. veebr 2026 | 295 000 € | 6290 € / m² | -5.7% |
| 27. veebr 2026 | 312 700 € | — | +6.0% |
| 28. veebr 2026 | 295 000 € | 6290 € / m² | -5.7% |
| 5. märts 2026 | 290 000 € | 6183 € / m² | -1.7% |
| 5. märts 2026 | 299 900 € | 6449 € / m² | +3.4% |
| 6. märts 2026 | 297 700 € | — | -0.7% |
| 6. märts 2026 | 299 900 € | 6449 € / m² | +0.7% |
| 6. märts 2026 | 290 000 € | 6183 € / m² | -3.3% |
| 6. märts 2026 | 299 900 € | 6449 € / m² | +3.4% |
| 7. märts 2026 | 290 000 € | 6183 € / m² | -3.3% |
| 7. märts 2026 | 297 700 € | — | +2.7% |
| 14. märts 2026 | 290 000 € | 6183 € / m² | -2.6% |
| 14. märts 2026 | 297 700 € | — | +2.7% |
| 19. märts 2026 | 290 000 € | 6183 € / m² | -2.6% |
| 19. märts 2026 | 299 900 € | 6449 € / m² | +3.4% |
| 20. märts 2026 | 290 000 € | 6183 € / m² | -3.3% |
| 20. märts 2026 | 299 900 € | 6449 € / m² | +3.4% |
| 21. märts 2026 | 297 700 € | 6402 € / m² | -0.7% |
| 21. märts 2026 | 290 000 € | 6183 € / m² | -2.6% |
| 28. märts 2026 | 297 700 € | — | +2.7% |
| 2. apr 2026 | 290 000 € | 6183 € / m² | -2.6% |
| 2. apr 2026 | 299 900 € | 6449 € / m² | +3.4% |
| 4. apr 2026 | 290 000 € | — | -3.3% |
| 4. apr 2026 | 297 700 € | 6402 € / m² | +2.7% |
| 4. apr 2026 | 290 000 € | — | -2.6% |
| 6. apr 2026 | 297 700 € | 6402 € / m² | +2.7% |
| 12. apr 2026 | 290 000 € | 6183 € / m² | -2.6% |
| 13. apr 2026 | 297 700 € | — | +2.7% |
| 16. apr 2026 | 290 000 € | 6183 € / m² | -2.6% |
| 16. apr 2026 | 299 900 € | 6449 € / m² | +3.4% |
| 18. apr 2026 | 290 000 € | 6183 € / m² | -3.3% |
| 18. apr 2026 | 299 900 € | 6449 € / m² | +3.4% |
| 18. apr 2026 | 297 700 € | 6402 € / m² | -0.7% |
| 19. apr 2026 | 290 000 € | 6183 € / m² | -2.6% |
| 19. apr 2026 | 297 700 € | 6402 € / m² | +2.7% |
| 26. apr 2026 | 295 000 € | 6290 € / m² | -0.9% |
| 27. apr 2026 | 297 700 € | 6402 € / m² | +0.9% |
| 1. mai 2026 | 295 000 € | 6290 € / m² | -0.9% |
| 1. mai 2026 | 299 900 € | 6449 € / m² | +1.7% |
| 2. mai 2026 | 295 000 € | 6290 € / m² | -1.6% |
| 2. mai 2026 | 299 900 € | 6449 € / m² | +1.7% |
| 3. mai 2026 | 295 000 € | 6290 € / m² | -1.6% |
| 4. mai 2026 | 297 700 € | 6402 € / m² | +0.9% |
| 10. mai 2026 | 295 000 € | 6290 € / m² | -0.9% |