Müükhouse
New Build House with Terrace in Pontonx-sur-l'Adour
285 880 €
2464 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
116 m²
Elamispind
650 m²
Krunt
Kirjeldus
This new build house offers 116 m² of living space with three bedrooms. The property includes a terrace and is situated on a 650 m² plot near the centre, which is fully serviced. GIB CONSTRUCTION provides customisable plans, a choice of heating systems, and high-quality materials in compliance with the new RE 2020 standards.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
13 kmLennujaam
59 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
4 kmKeskkool
8 kmÜlikool
35 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
15 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
11 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
14 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
4 kmPhoto Tour

living room

pool area

pool area

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.