Müükhouse
New Build House with Large Garden in Monflanquin
190 500 €
2117 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
90 m²
Elamispind
1300 m²
Krunt
1300 m²
Aed
Kirjeldus
This new build property is a three-bedroom house with a functional kitchen and a separate bathroom and WC. It features a spacious living area and offers 1,300 m² of garden space, ideal for family activities or landscaping projects. Located in the tranquil village of Monflanquin, the property is close to local amenities and offers easy access to main roads.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Raudteejaam
15 kmLennujaam
37 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
15 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
14 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
6 kmRand
9 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.