Müükhouse
New Build House with Garden in Plabennec
395 612 €
3216 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
123 m²
Elamispind
436 m²
Krunt
436 m²
Aed
Kirjeldus
This new build house offers 123 m² of living space on a 436 m² plot, featuring four main rooms, three bedrooms, a kitchen, and two bathrooms. The property is organised over two levels, providing a clear spatial arrangement. Situated in Plabennec, near Brest, it is close to local amenities and schools, with the sea approximately 17 km away.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
10 kmLennujaam
5 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
8 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
19 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
4 kmHaigla
9 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
11 kmPhoto Tour

facade

living room

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.