Müükhouse
New Build House with 400m² Plot in Bouloc
256 700 €
2852 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
90 m²
Elamispind
Kirjeldus
This new build property is a 90 m² house with 4 rooms, including 3 bedrooms, located on a 400 m² plot in Bouloc. The house features a modern design and is built to RE2020 standards, ensuring optimal thermal comfort. Situated in a convenient location, it offers easy access to local amenities and is close to Toulouse for cultural and professional opportunities.
SeisukordUus
OmandTäis
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmLennujaam
15 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
15 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
10 kmPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
9 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
6 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
4 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.