Müükhouse
New Build House to Personalise in Geste
263 490 €
2353 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
112 m²
Elamispind
244 m²
Krunt
Kirjeldus
This new build, five-room house offers three bedrooms and a bright living space, with a spacious 23 m² garage. The property is situated on a 244 m² plot, close to local amenities. Personalisation of the interior is required, including flooring, painting, kitchen fitting, bathroom fixtures, and external work.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
5 kmRaudteejaam
16 kmLennujaam
37 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
7 kmÜlikool
24 kmRaamatukogu
6 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
5 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
22 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
5 kmArst
6 kmHaigla
10 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
10 kmPhoto Tour

facade

living room

facade

other room

garage
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.