Müükhouse
New 4-Piece House with Panoramic View in Virieu
Alates 245 000 €
2952 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
83 m²
Elamispind
883 m²
Krunt
Kirjeldus
This new four-bedroom house with one bathroom is situated on a spacious plot offering panoramic views. The property includes a garden and is located in a sought-after, peaceful area. Plans are customizable to meet specific needs, with high-quality materials and finishes.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
6 kmLennujaam
17 kmHaridus
Lasteaed
7 kmAlgkool
LähedalKeskkool
6 kmÜlikool
30 kmRaamatukogu
5 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
25 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
6 kmHaigla
10 kmVeterinaaria
6 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
5 kmKeskkond
Raudtee
LähedalPhoto Tour

living room

living room

bedroom

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.