Müükapartment
New 3-Bedroom Apartment with Sea View in Santiago de la Ribera
250 000 €
3205 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
78 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This new three-bedroom, two-bathroom apartment is located within a 125-unit residential complex in Santiago de la Ribera, just 750 meters from the beach. Options include ground-floor apartments with private gardens, mid-level apartments with large terraces, and penthouses with private solariums. Each unit features a fully equipped kitchen, air conditioning pre-installation, and a parking space, wi...
Ehitusaasta2025
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus2
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: pisos.com, tucasa.com, yaencontre.com
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalLennujaam
4 kmHaridus
LähedalHaigla
5 kmVeterinaaria

250 000 €
3205 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Dinmegler Real Estate Costa Blanca
Viide: N9207
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 6. veebr 2026 | 235 000 € | 3013 € / m² | Algne |
| 6. veebr 2026 | 230 000 € | 2949 € / m² | -2.1% |
| 19. veebr 2026 | 235 000 € | 2975 € / m² | +2.2% |
| 20. veebr 2026 | 230 000 € | 2949 € / m² | -2.1% |
| 20. veebr 2026 | 235 000 € | 3013 € / m² | +2.2% |
| 23. veebr 2026 | 230 000 € | 2949 € / m² | -2.1% |
| 4. märts 2026 | 235 000 € | 3013 € / m² | +2.2% |
| 10. märts 2026 | 230 000 € | 2949 € / m² | -2.1% |
| 12. märts 2026 | 235 000 € | 3013 € / m² | +2.2% |
| 2. apr 2026 | 250 000 € | 3205 € / m² | +6.4% |
| 9. apr 2026 | 235 000 € | 3013 € / m² | -6.0% |
| 10. apr 2026 | 250 000 € | 3125 € / m² | +6.4% |
| 13. apr 2026 | 235 000 € | 3013 € / m² | -6.0% |
| 16. apr 2026 | 250 000 € | 3205 € / m² | +6.4% |
| 25. apr 2026 | 235 000 € | 3013 € / m² | -6.0% |
| 30. apr 2026 | 250 000 € | 3205 € / m² | +6.4% |
| 10. mai 2026 | 235 000 € | 3013 € / m² | -6.0% |
| 10. mai 2026 | 250 000 € | 3165 € / m² | +6.4% |