Müükapartment
New 2-Bedroom Apartment with Sea View in Figueira da Foz
415 000 €
23 056 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
18 m²
Elamispind
Kirjeldus
This new two-bedroom, two-bathroom apartment is located near Praia da Claridade in Figueira da Foz. It features modern finishes, premium materials, and excellent natural lighting. The apartment is within walking distance to the beach, marina, and local amenities, offering both comfort and investment potential.
Ehitusaasta2027
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
121 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
35 kmRaamatukogu

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.