For Salehouse
4-room house in Saarde vald
€280,000
€1,970/m²
Kibuvitsa tee 3, Metsaääre, Saarde vald, Pärnumaa
4
Total rooms
142.1 m²
Livable surface
3272 m²
Land area
Year built2023
Location
Kibuvitsa tee 3, Metsaääre, Saarde vald, Pärnumaa
Exact locationNeighborhood
Amenities within walking distance (500m) are highlighted
Transport
Bus stop
700 m12 minAirport
127 km5.5hEducation
Kindergarten
4 km10 minUniversity
15 km40 minLibrary
15 km39 minShopping & Services
Supermarket
4 km11 minGrocery store
3 km8 minRestaurant
4 km11 minHealthcare
Pharmacy
6 km14 minHospital
13 km33 minLeisure & Nature
Park
9 km23 minBeach
5 km12 minPhoto Tour

Location
Kibuvitsa tee 3, Metsaääre, Saarde vald, Pärnumaa
Exact location