Müükapartment
2-room apartment in Kehtna vald
59 000 €
1245 €/m²
kure 3-3, Kaerepere alevik, Kehtna vald, Raplamaa
2
Toad kokku
1
Magamistoad
47.4 m²
Elamispind
Ehitusaasta1970
OmandTäis
Korrus2 / 2
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: kv.ee
Asukoht
kure 3-3, Kaerepere alevik, Kehtna vald, Raplamaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minRaudteejaam
4 km10 minLennujaam
50 km2.1hHaridus
Lasteaed
300 m5 minÜlikool
49 km2.1hRaamatukogu
5 km14 minKaubandus ja teenused
Supermarket
3 km8 minToidupood
4 km10 minRestoran
5 km14 minTervishoid
Apteek
4 km11 minArst
5 km14 minHaigla
6 km15 minVeterinaaria
4 km11 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
2,1 km6 minKeskkond
Raudtee
1,7 km27 minPhoto Tour

Asukoht
kure 3-3, Kaerepere alevik, Kehtna vald, Raplamaa
Täpne asukoht