Müükapartment
1-room apartment in Tallinn
83 000 €
2530 €/m²
Õismäe tee 2, Haabersti, Tallinn, Harjumaa
1
Toad kokku
32,8 m²
Elamispind
Ehitusaasta1975
OmandTäis
Korrus1 / 9
Asukoht
Õismäe tee 2, Haabersti, Tallinn, Harjumaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
1,2 km19 minLennujaam
8 km21 minHaridus
Lasteaed
200 m2 minÜlikool
2,1 km5 minRaamatukogu
300 m5 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
500 m8 minRestoran
300 m4 minPank
2,9 km8 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
400 m7 minHaigla
2,6 km7 minVeterinaaria
500 m8 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m8 minRand
1,2 km18 minKeskkond
Raudtee
4 km9 minPhoto Tour

Asukoht
Õismäe tee 2, Haabersti, Tallinn, Harjumaa
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.