Müükapartment
1-room apartment in Saue vald
101 300 €
3015 €/m²
Kuuse tn 43, Laagri, Saue vald, Harjumaa
1
Toad kokku
33,6 m²
Elamispind
Ehitusaasta1981
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus5 / 5
Asukoht
Kuuse tn 43, Laagri, Saue vald, Harjumaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
1,3 km21 minLennujaam
13 km34 minHaridus
Lasteaed
400 m7 minÜlikool
6 km16 minRaamatukogu
800 m13 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
700 m10 minRestoran
400 m7 minPank
6 km16 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
800 m13 minHaigla
5 km12 minVeterinaaria
4 km10 minVaba aeg ja loodus
Park
800 m12 minRand
5 km12 minKeskkond
Suurem tee
300 m5 minRaudtee
100 m2 minPhoto Tour

Asukoht
Kuuse tn 43, Laagri, Saue vald, Harjumaa
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.