Müükhouse
Mountain House with Balcony in Valprato Soana
40 000 €
571 €/m²
3
Toad kokku
1
Vannitoad
70 m²
Elamispind
Põhi
Suund
Kirjeldus
This three-level, three-room house includes a kitchen, bedroom with mezzanine, and a cellar. The property features a balcony and is situated in the heart of the Soana Valley, near the Gran Paradiso National Park, with no heating system.
Ehitusaasta1900
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
18 kmLennujaam
35 kmHaridus
Ülikool
19 kmRaamatukogu
12 kmKaubandus ja teenused
Toidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
17 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
26 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.