Müükhouse
Modular House with Garden in Uzès
329 000 €
3133 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
105 m²
Elamispind
850 m²
Krunt
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This new modular house offers 105m² of living space plus a 20m² garage, built on an 850m² plot. The design includes three bedrooms, a parent suite with en-suite bathroom and separate WC, and a bathroom. The roof combines four-pitched and flat styles for a modern appearance.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
17 kmLennujaam
59 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
4 kmKeskkool
LähedalÜlikool
LähedalRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
27 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
8 kmKeskkond
Raudtee
LähedalPhoto Tour

land plot

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.