Müükhouse
Modernised Semi-detached Villa with Lake View in Verbania
500 000 €
3030 €/m²
Verbania Lago Maggiore, località Intra
5
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
165 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This five-bedroom, two-bathroom semi-detached villa is located in Verbania, Intra, near essential services. The property, recently modernised, features an open-plan kitchen, dining room, and living area with a terrace offering a view of the surrounding greenery. It includes an elevator for accessibility, two parking spaces, and two cellars.
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
400 m7 minRaudteejaam
6 km15 minLennujaam
34 km1.5hHaridus
Lasteaed
400 m6 minÜlikool
24 km1.1hRaamatukogu
800 m13 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
200 m4 minRestoran
100 m2 minPank
300 m4 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
300 m5 minHaigla
2,0 km5 minVeterinaaria
300 m5 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
900 m13 minKeskkond
Raudtee
5 km13 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.