Müükhouse
Modern Villa with Private Garden in Massanzago
340 000 €
2378 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
143 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
22 m²
Terrass
Kirjeldus
This four-family villa, located in Via Goldoni, Massanzago, features four bedrooms, including a master bedroom with a walk-in closet, and two bathrooms. The ground floor includes a spacious open-plan living area of 35 m², a large kitchen, and a 22 m² portico with garden views. The property boasts a private garden of 90 m², a south-facing terrace, and a dedicated parking space, alongside energy-eff...
SeisukordUus
OmandTäis
Korrust1
Energiaklass
kWh/m²/yrA4
Class A4
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
17 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
14 kmRaamatukogu
3 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
6 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
7 kmHaigla
6 kmVeterinaaria
7 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
16 kmKeskkond
Raudtee
4 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.