Müükhouse
Modern Villa with Pool near Plan-de-la-Tour
1 365 000 €
8029 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
3
Vannitoad
170 m²
Elamispind
1250 m²
Krunt
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This five-bedroom, three-bathroom villa was built in 2018 and features a south-facing orientation. The property includes a heated swimming pool, pool house, and a 15 m² storage cabin, situated 5 minutes by car from the village centre.
Ehitusaasta2018
SeisukordUus
OmandTäis
Korrust2
Turvalisus24/7
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, residences-immobilier.com
Energiatõhusus
Energiaklass
42 kWh/m²/yrA
Class A — 42 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
1 kg CO²/m²/yrA
Class A — 1 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
15 kmLennujaam
40 kmHaridus
Lasteaed
6 kmAlgkool
LähedalKeskkool
5 kmÜlikool
24 kmRaamatukogu
7 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
4 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
9 kmPank
7 kmTervishoid
Apteek
5 kmArst
7 kmHaigla
9 kmVeterinaaria
9 kmVaba aeg ja loodus
Park
6 kmRand
6 kmPhoto Tour

terrace patio
Modern Villa with Pool near Plan-de-la-Tour
1 365 000 €
8029 €/m²
Avaldaja
M Real Estate
Viide: 131199269
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.