Müükhouse
Modern Villa with Pool in Benijofar, Valencia
586 000 €
4883 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
120 m²
Elamispind
240 m²
Krunt
Kirjeldus
This new construction luxury villa features three bedrooms, including one en suite, and two bathrooms. The property includes a private pool, a Mediterranean-style garden, and a 240 m² outdoor space. It offers modern amenities such as air conditioning, a video intercom, and a secure entrance, with views and proximity to local services and beaches.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
13 kmLennujaam
27 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
19 kmRaamatukogu
LähedalRand
7 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalPhoto Tour

facade

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.