Müükhouse
Modern Villa with Panoramic View in Briosco
438 000 €
3369 €/m²
Briosco
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
130 m²
Elamispind
1000 m²
Krunt
1000 m²
Aed
Kirjeldus
This three-bedroom villa, recently constructed in 2020, features a single level with a bright living room, kitchen with a view, and a fireplace. The property includes a bathroom, a master bedroom, and a single bedroom, all finished with high-quality materials and underfloor heating. The ground floor offers a versatile space that can serve as a garage or an additional bedroom, with a private garden...
Ehitusaasta2020
SeisukordUus
OmandTäis
KüteSoojuspump
Turvalisus24/7
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minRaudteejaam
3,0 km8 minLennujaam
29 km1.3hHaridus
Lasteaed
300 m4 minKeskkool
29 km1.3hÜlikool
11 km28 minRaamatukogu
1,6 km25 minKaubandus ja teenused
Supermarket
800 m12 minToidupood
300 m5 minRestoran
200 m4 minPank
1,4 km21 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
3 km8 minHaigla
4 km9 minVeterinaaria
5 km13 minVaba aeg ja loodus
Park
1,5 km23 minRand
5 km13 minKeskkond
Raudtee
1,8 km28 minPhoto Tour

facade

bathroom

terrace patio

terrace patio

bedroom

garden
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.