Müükhouse
Modern Two-Storey House with Garage in Jelgava
160 000 €
466 €/m²
4
Toad kokku
343 m²
Elamispind
1962 m²
Krunt
Kirjeldus
This two-storey house features four bedrooms and three bathrooms. The property includes a garage, a 20.5 m² terrace, and a 1942 m² plot with a flat relief and green zones. The house is located in a quiet private residential area of Jelgava with developed infrastructure.
SeisukordUus
OmandTäis
Korrust2
KüteGaas
Lisaomadused
Kamin
Parkla
Saun
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: city24.lv, ss.lv
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
33 kmHaridus

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.