Müükhouse
Modern Pavilion with Pool near Thiron-Gardais
259 000 €
2214 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
117 m²
Elamispind
4646 m²
Krunt
66 m²
Terrass
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom pavilion features a spacious terrace and a heated swimming pool. The property is set on a large, flat, and tree-lined plot with fruit trees, located in a quiet hamlet just a short drive from local amenities.
Ehitusaasta2007
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust2
Energiaklass
217 kWh/m²/yrD
Class D — 217 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
B
Class B
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
7 kmRaudteejaam
12 kmLennujaam
106 kmHaridus
Keskkool
13 kmÜlikool
38 kmRaamatukogu
13 kmKaubandus ja teenused
Toidupood
LähedalRestoran
10 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalHaigla
12 kmVaba aeg ja loodus
Park
9 kmRand
17 kmPhoto Tour

driveway
Modern Pavilion with Pool near Thiron-Gardais
259 000 €
2214 €/m²
Avaldaja
Olivier CORNET
Viide: 446041RLV
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.