Müükapartment
Modern One-Bedroom Apartment with Balcony in Milan
3400 €
76 €/m²
Via Ciro Menotti 11, Milano
1
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
45 m²
Elamispind
Kirjeldus
This one-bedroom apartment, located on the third floor of a modern building with a daytime concierge service, features a fully equipped kitchen, home automation, and a small balcony. It is situated near Piazza Risorgimento and Piazza Tricolore, with amenities including Wi-Fi, Smart TV, and air conditioning. The apartment is furnished with natural-toned elements, offering a harmonious and stylish l...
Ehitusaasta1993
SeisukordVäga hea
Korrus3
Asukoht
Via Ciro Menotti 11, Milano
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
900 m14 minMetroopeatus
500 m7 minLennujaam
3 km9 minHaridus
Lasteaed
300 m5 minKeskkool
6 km15 minÜlikool
700 m11 minRaamatukogu
600 m10 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
300 m5 minRestoran
100 m2 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
100 m1 minArst
700 m11 minHaigla
600 m9 minVeterinaaria
800 m13 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
6 km16 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minRaudtee
300 m5 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.