Müükhouse
Modern House with Pool in Village near Lons-le-Saunier
445 000 €
2947 €/m²
7
Toad kokku
151 m²
Elamispind
880 m²
Krunt
26 m²
Terrass
Kagu
Suund
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom house features a spacious living area with a veranda and a 26 m² terrace. The property includes a 4.5m x 7.5m pool with a dome, a 28 m² garage, and a carport, situated in a peaceful village setting with local amenities.
Ehitusaasta2004
SeisukordVäga hea
OmandTäis
KüteGaas
Lisaomadused
Aed
Sisustatud köök
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, properstar.fr
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
3 kmLennujaam
61 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
4 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
LähedalVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
14 kmKeskkond
Raudtee
3 kmPhoto Tour

dining room

bedroom

terrace patio

kitchen

dining room

bedroom
Modern House with Pool in Village near Lons-le-Saunier
445 000 €
2947 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Safti
Viide: 1464093
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.