Müükhouse
Modern House with Large Garden near Louhans
189 000 €
1406 €/m²
4
Toad kokku
2
Magamistoad
134.45 m²
Elamispind
6841 m²
Krunt
24/7
Turvalisus
6800 m²
Aed
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom house features a recent heat pump and solar panels. The property sits on a 6,800 m² secure plot with multiple outbuildings, located over 100 metres from the nearest neighbour.
Ehitusaasta1850
Energiaklass
224 kWh/m²/yrD
Class D — 224 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
7 kg CO²/m²/yrB
Class B — 7 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
79 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
24 kmRaamatukogu
LähedalRand
16 kmKeskkond

attic

Modern House with Large Garden near Louhans
189 000 €
1406 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
NESTENN Louhans - NESTENN Louhans
Viide: 38295034
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 25. dets 2025 | 209 000 € | — | Algne |
| 5. veebr 2026 | 199 000 € | — | -4.8% |
| 9. mai 2026 | 189 000 € | — | -5.0% |