Müükapartment
Modern Apartment with Terrace in Pordenone
295 000 €
2543 €/m²
Via Montereale 17, Pordenone
3
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
116 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This newly constructed three-bedroom, two-bathroom apartment is located on the second floor of a prestigious building in Pordenone, close to the city centre. The property features an open-plan living area with an accessible terrace, a walk-in kitchen, and a master en-suite bathroom. Additional amenities include a basement cellar and a covered parking space, with the building offering advanced tech...
Ehitusaasta2023
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus2 / 4
Asukoht
Via Montereale 17, Pordenone
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
1000 m15 minLennujaam
49 km2.1hHaridus
Lasteaed
600 m9 minKeskkool
13 km33 minÜlikool
2,5 km7 minRaamatukogu
900 m14 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m7 minToidupood
400 m6 minRestoran
100 m1 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
700 m11 minHaigla
200 m3 minVeterinaaria
1,2 km19 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m7 minRand
14 km35 minKeskkond
Suurem tee
2,4 km6 minRaudtee
700 m10 minPhoto Tour