Müükapartment
Modern Apartment with Private Garden in Cantù
Alates 390 000 €
3120 €/m²
Via Rencati, Cantù
4
Toad kokku
2
Vannitoad
125 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
Ida
Suund
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom apartment is located in a modern building with a private garden, situated in a tranquil green area of Cantù, near Montesolaro. The property features a lift, autonomous heating with a heat pump, and is barrier-free. It offers a spacious terrace or private garden, with an east, south, and west orientation.
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,0 km16 minRaudteejaam
2,0 km5 minLennujaam
30 km1.3hHaridus
Lasteaed
1,2 km19 minKeskkool
28 km1.2hÜlikool
3 km9 minRaamatukogu
1,3 km21 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m10 minToidupood
1,1 km18 minRestoran
1,2 km18 minPank
900 m15 minTervishoid
Apteek
2,0 km31 minArst
2,9 km8 minHaigla
2,0 km5 minVeterinaaria
2,0 km5 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m4 minRand
6 km15 minKeskkond
Raudtee
1,7 km27 minPhoto Tour

facade

facade

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.