Pildid puuduvad
Müükapartment
Modern Apartment with Panoramic View in Chieti
230 000 €
2556 €/m²
Via Molino 61, Chieti
4
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
90 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
22 m²
Terrass
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom apartment is located on the fourth floor of a newly constructed building in Chieti. It features a 22 m² terrace with panoramic views of the Gran Sasso and Majella mountains. The property includes a double garage, an outdoor parking space, and is close to the university and hospital, with essential services nearby.
Ehitusaasta2004
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus4 / 5
Asukoht
Via Molino 61, Chieti
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
1,1 km18 minLennujaam
7 km17 minHaridus
Lasteaed
700 m10 minÜlikool
200 m3 minRaamatukogu
2,1 km6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m8 minToidupood
500 m8 minRestoran
600 m9 minPank
800 m12 minTervishoid
Apteek
600 m9 minArst
1,0 km16 minHaigla
300 m4 minVeterinaaria
3,0 km8 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m4 minRand
12 km32 minKeskkond
Suurem tee
2,3 km6 minRaudtee
700 m11 minHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.